Sesja świąteczna

Zbliżają się święta Bożego Narodzeni lub Wielkanoc – jest to czas spędzany z rodziną, charakteryzujący się przygotowaniami do tych dni, czy to pieczenie pierników, czy zdobienie pisanek – takie rzeczy zbliżają rodziny. Sesja świąteczna ma na celu uchwycenie tych szczególnych chwil.

Sesje świąteczne są już tradycją w mojej ofercie – co roku wymyślam inne scenerie, przygotowuję kilka wystroi, wymyślam atrakcje związane z tymi świętami. Niektórzy przychodzą do mnie po raz pierwszy, wiele rodzin wraca na takie sesje, co daje mi ogromną przyjemność i z wielką radością witam swoich stałych modeli podziwiając jak zmieniają się z sesji na sesję.

Podczas sesji na Boże Narodzenie czekają między innymi choinki, prezenty, pierniki, zapominalscy mogą napisać list do Świętego Mikołaja. W zimowy klimacie można usiąść na saniach które pociągnie renifer czy rzucać się śnieżkami.

Wielkanoc to czas pełen pisanek, puste jajka czekają na ozdobienie, nadchodzi wiosna a z nią pełno kwiatów, huśtawka na pnączach roślin, nadlatują bociany a z norek wychodzą ciekawskie zające które chcą również być zapamiętane na świątecznych fotografiach.

Sesje świąteczne wykonuję około 2 miesiące przed świętami, a racji, że cieszą się dużą popularnością a każdy dostaje zdjęcia przed świętami. Takie fotografie świetnie służą jako kartki świąteczne i upominki dla rodziny do świątecznych prezentów.

Urodziny to ważna data, świętujemy, składamy życzenia, dzieci chwalą się tym, że są już rok starsze. Warto uwiecznić te chwile na zdjęciach,  towarzystwie tortu, cyferki, balonów, ale też w towarzystwie rodziców, rodzeństwa.

Sesja urodzinowa najczęściej odbywa się w studio gdzie czeka na modela Kika przygotowanych scenografii, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać się w plener. Z mojej strony zabieram kilka gadżetów urodzinowych i działamy.

Sesja urodzinowa może być również świetnym prezentem dla jubilata, nie wiesz, co podarować, zapytaj o voucher.