Fotografia rodzinna

Rodzina jest taka ważna, relacje między dziećmi a rodzicami czy dziadkami lub między innymi członkami rodziny, które warto uwiecznić na fotografii, by móc do niej wracać kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Dużą popularnością cieszy się fotografia rodzinna, kiedy później zdjęcia są umieszczane w głównej części domu w pięknych ramkach lub na płótnach, umieszczanie zdjęć w sypialni lub pokoju dziecięcym, aby nawet w ciężkich chwilach przypominać sobie i dzieciom jak ważna jest dla nas rodzina.

Fotografia rodzinna świetnie sprawdza się również jako prezent dla Babci, Dziadzia, z okazji dnia Matki lub Ojca czy jako odskocznia od codzienności dla ulubionej Cioci.

Na taką sesję warto wybrać się w plener, gdzie wykorzystać można przestrzeń, wspólnie usiąść na ławce w parku przy lodach, ścigać się między drzewami, obsypać liśćmi, płożyć na trawie, ale również można taką sesję zorganizować w studio, gdzie spokojnie można zmienić strój w czasie sesji, nie uzależniać się od pogody. Można także połączyć obie te opcje i wykonać zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze.