Kontakt

Sesje wykonywane są w plenerze lub studio. Wszystkie szczegóły ustalane są przed każdą sesją.

Sesje dziecięce i rodzinne

W zależności od miejsca wykonywania sesji ustalamy najpierw datę. Jeśli sesja ma się odbyć w studio, to wybierają Państwo scenerie które wysyłam z dostępnych, jeśli jest to plener, to wspólnie ustalamy miejsce.

Ubiór staramy się dobrać tak, aby współgrał kolorem i stylem całej rodziny, unikamy aplikacji na ubraniach które mogą odciągać uwagę od fotografowanej osoby. Przed sesją wszystko ustalamy.

Sesje ciążowe

Na taką sesję najlepiej wybrać czas między 7 a 8 miesiącem ciąży, kiedy brzuszek jest już ładnie widoczny a modelka czuje się jeszcze na siłach aby pozować do zdjęć. Na sesję można przynieść kilka dodatków jak skarpetki dla dziecka, buciki, zdjęcie USG itp.

Sesje tematyczne

W zależności od pory roku przygotowuję sesje tematyczne, które wykonywane są w studio na kilku sceneriach i związane są z nadchodzącą porą roku lub świętami. Takie sesje w szczególności polecam pociechom które chcemy sfotografować i skorzystać z przygotowanych już scenerii tematycznych.

Sesje biznesowe

Kierowane są do osób które chcą pokazać swój wizerunek związany z wykonywanym zawodem, tworzącym własną markę lub publikującym w mediach społecznościowych. Jeśli należysz do tej grupy ludzi i chcesz pokazać swoją osobę to ta sesja jest jak najbardziej dla Ciebie.